X Zamknij

ПРОФЕСІЙНІ ПОРОХОТЯГИ

ДЛЯ ЩОДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ

Завдяки розумінню вимог наших приватних і корпоративних клієнтів, ми дійшли висновку, що найважливішим для них є ефективність і надійність, тобто довготривала і безаварійна експлуатація.

 

Тому під тоговою маркою ProfiEurope ми створюємо для вас найкращі порохотяги, які відповідають всім вашим вимогам і сподіванням.

ПРО НАС

Нашу компанію створено в 1998 році.

 

Найдосвідченіші спеціалісти в галузі проектування і продукції порохотягів зібралися разом, щоби створювати насправді надійні і потужні пилососи. Протягом багатьох років ми вдосконалюємо наші вироби і вкладаємо багато зусиль в розробку нових моделей порохотягів, пошук нових нестандартних рішень в галузі прибирання. 

 

На сьогоднішній день ми в стані задовільнити найвибагливішого клієнта і створювати насправді вузькоспеціалізовані індивідуальні рішення.

НАШІ ПРІОРІТЕТИ

 

Коли ми говоримо, що ми "ПРОФІ", ми маємо на увазі, що в кожному нашому проекті ми шукаємо іноваційні та нетипові рішення, які дозволяють робити досконале і надійне обладнання.

 

Постійний контакт з нашими клієнтами дають змогу робити наші вироби кращими і зручнішими.

 

Докладаємо багато зусиль, щоби наші клієнти мали гарантію безпеки при користуванні нашими виробами, гарантію безпечного зберігання наданих клієнтами персональних даних, гарантоване сервісне обслуговування.

Profi Europe